De auto van Ardy: "Kunnen gaan en staan waar je wilt"

De auto van Ardy: "Kunnen gaan en staan waar je wilt"

De auto van Ardy: "Kunnen gaan en staan waar je wilt"

Scouters collega Ardy Prins behaalde in maart 2024 zijn rijbewijs. Een jaar later ontving hij zijn allereerste auto, een Mercedes Sprinter. Kort na de aflevering vertelt hij in Support Magazine over zijn eerste ervaringen. Studie, stage, werk en sociale contacten, Ardy is klaar om kilometers te maken en zijn vrijheid te ontdekken.

Ardy Prins werkt sinds 2019 als vrijwilliger voor Scouters, een platform voor informatie en onafhankelijk advies over hulpmiddelen. Hij heeft daar de functie van webmaster, niet gek dus dat hij inmiddels ook ‘Allround Mediamaker’ studeert aan het Grafisch Lyceum in Utrecht. Uiteindelijk hoopt hij ook in die hoedanigheid aan de slag te kunnen. “Het liefst in de zorg of in de publieke sector.” Voor Ardy’s studie en stages is vervoer uitermate belangrijk. Tot voor kort maakte hij gebruik van de taxi.

"Het gevaar is wel dat ik straks de Bob ben als ik met vrienden uitga."

Techniek in de auto van Ardy:

  • Joysteer 4-weg joystickbesturing 
  • Maatwerk bedieningspaneel met schakelaars voor o.a. contact/startknop, parkeerrem, wegdraaibare steun, zonneklep en claxon.  
  • Elektrische rolstoelvergrendeling type Dahl Docking Systeem
  • Plateaulift type Autolift OS 1500

Lees hier het volledige artikel