We hebben inmiddels goed in kaart waar de innovatieve hulpmiddelen staan volgende week in de Jaarbeurs. Echt super, er zijn veel nieuwe bedrijven en ook veel oude getrouwen met nieuwe hulpmiddelen. Dus had je gedacht, ik sla dit jaar maar over? Niet doen!
Ons film- en testteam is er helemaal klaar voor. Dus jullie kunnen vanaf volgende maand weer uitzien naar nieuwe filmpjes op de Scouters Website.
Bedrijven die zich nog niet hebben gemeld, dat kan nog door een mail te sturen aan readactie@scouters.nl. Voor echte innovaties maken we nog een plaatsje vrij.
Zelf kijken welke bedrijven op de beurs staan, heel makkelijk op de site van de VeineDAGEN / Deelnemers
En daar vind je ook alles over gereduceerde prijs voor parkeren en nog veel meer. Tot volgende week!