De TD I-110 heeft een 10 inch aanraakscherm. De TD I-110 is geschikt voor zowel beginnende communiceerders en symboolgebruikers, als geletterde en veeleisende gebruikers. De TD I-110 is gemakkelijk mee te nemen en overal te gebruiken.
Deze spraakcompter is speciaal ontworpen voor ondersteunde communicatie. De naar buiten gerichte krachtige speakers geven een luid en duidelijk spraakgeluid, ook in een rumoerige omstandigheden, zoals in een bus of winkelcentrum. Daarnaast kan het apparaat tegen een stootje en weerstaat zowel ruw gebruik als morsen.
Afmetingen: 25,8 x 18,6 x 3,8 cm
Gewicht: 1,4 kg
Scherm: 10,1 inch aanraakscherm, resolutie 1920×1200
Geluid: 2x ingebouwde speaker en ingebouwde microfoon
Camera: 8,3 MP achter, 2,1 MP voor
Aansluitingen: 1x USB 3.0, 2x 3,5 mm jack voor schakelaars, 1x 3,5 mm jack voor microfoon/hoofdtelefoon, WLAN, Bluetooth 5.0, IR, USB-C voor opladen
Hardwareknoppen: power, volume
Systeem: Intel N200Q (4 cores, 6 MB cache, 3,7 Ghz), 8 GB RAM, 256GB flashgeheugen, Windows 10 Pro 64 bit
Batterij: oplaadbare Li-ion, capaciteit tot 18 uur, laadtijd < 4 uur
De prijs hangt af van je wensen. De spraakcomputer wordt vergoed door je zorgverzekering. Je contactpersoon van het bedrijf helpt je bij de aanvraag.
Laatst gewijzigd op 12 mei 2025 door Ria Snoek
Ben jij bekend met Spraakcomputer TD I -10 van van rdgKompagne en RTD? Door jouw beoordeling te delen, help je andere leden van de Scouters community bij het maken van een weloverwogen beslissing. Alvast bedankt voor je bijdrage!
Schrijf een beoordeling